Naše nabídka - kola

Cannondale

Pokud sháníte kvalitu, tak Cannondale je značka pro vás.

Kola obecně

Pro koho jsou určená kola Cannondale ?

Dnes Cannondale vyrábí kompletní sortiment, který uspokojí každého cyklistu. V nabídce najdete horská kola, silničky, městská kola i spoustu dalších specialit. Vyberete si základní levné kolo i speciál přímo na míru. Jedno mají ale, bez ohledu na jejich cenu, společné. Cannondale je vždycky parťák, na kterého se můžete spolehnout.

Kola obrázek

Colnago

Colnago je rychlost. Colnago je vášeň. Colnago je symbol.

Kola obecně
Kola obrázek

Colnago jsou kola pro opravdové profesionály

V roce 1952 založil poblíž Milána Ernesto Colnago svojí dílnu a obchod a začal stavět kola. Značka Colnago se stala známou díky vysoce kvalitním ocelovým silničním rámům a později také díky své kreativitě a inovaci v oblasti výroby rámů jízdních kol. Colnago bylo mimochodem první značkou, která začala pro výrobu rámů používat karbon. Dodnes je Colnago symbolem pro kvalitní, rychlá a špičková silniční kola.

Author

Author je prostě klasika, která vás nezklame.

Kola obecně

Author je kolo pro každého

AUTHOR představuje již více než 25 let českou značku pro všechny druhy jízdních kol a cyklopříslušenství. A když říkáme všechny druhy, tak to platí stoprocentně. Author vyrábí dětská kola, dámská, pánská, horská, silniční, elektrokola, gravely, crossová kola a nespočet příslušenství. Tak je k nám přijďte omrknout.

Kola obrázek
Copyright cyklo Severýn
Vyrobeno v Indevu
Cookies Přístup do administrace