O nás

O nás

Kola jsou náš život.

„Milujeme kola. Rozumíme kolům. Kola jsou pro nás všechno." Prostě a jednoduše, kolo, bicykl, silnička, bike, odrážedlo a sem tam třeba i koloběžka. To jsou slova, která používáme skoro v každé větě. A zároveň je máme každý den v rukách. Je něco, čemu na svém kole nerozumíš? Rádi Ti to vysvětlíme. Potřebuješ něco na svém kole opravit, nebo uvažuješ nad koupí nového? Tak se zastav. Rádi Ti pomůžeme

O nás fotka

„Stavím kola, tak aby se na nich dal další den jet závod.“

O nás fotka


Jan “Véna” Vašek

Honza se sice kdysi vyučil instalatérem, ale závodění na kole bylo silnější. A tak, naštěstí pro cyklistiku, u řemesla nezůstal. Závodil v ZVVZ Milevsko, kde v roce 1990 získal titul mistra republiky na silnici. Na mtb získal dalších pět titulů Mistra republiky v kategorii Masters, dva tituly v maratonu, tři v crosscountry. Po skončení závodní kariéry postavil barák, kde je dnes náš obchod. Poté rozvážel zboží pro Vokolek-import a dělal druhého mechanika PSK Whirlpool Autor Hradec Králové. To už je ale minulost, teď ho skoro každý den potkáte v obchodě, nebo v dílně za obchodem. Tedy pokud zrovna není v lese, kde pracuje, aby si prý vyčistil hlavu. :-)

Výbava

MTB - Cannondale Scalpel-si Carbon 2 2019 (Sram Eagle x01)

SILNICE - Colnago C69 limited edition (Sram red etap, Mavic Cosmic Pro Carbon SL)

GRAVEL - Cannondale Topstone ALU 105 (Kastar Havel king)

Náš tým, tvoří ještě Ondra Ton a samozřejmě Josef “Pepa” Severýn

Ondra Ton

Ondra je synovec Vény který s námi začal pracovat, když jsme otvírali prodejnu ve Ždírci. Je vyučený truhlář. Čtyři roky pracoval jako obráběč na ruční fréze, ale cyklistika a vše okolo ní bylo silnější. Takže teď těžko najdete den, kdy byste ho nepotkali v prodejně nebo v servisu. Jo a na kolech nejen pracuje, ale i jezdí

Výbava

MTB - Cannondale Scalpel-si Carbon 4 2019 (Sram GX Eagle, Mavic Crossmax Elite)
SILNICE - Cannondale CAAD 13 Ultegra Disc (Mavic Cosmic Pro Carbon)

O nás fotka
O nás fotka

Pepa Severýn

Pepa kdysi před lety pracoval jako veterinární technik. Na kole nicméně jezdí a závodí od nepaměti. Pepa je bývalý trenér cyklistické mládeže v Hlinsku. Posledních několik let předsedá klubu cyklokrosařů "hlineckých blátošlapů". A v obchodě je každý den.

Výbava

MTB - Cannondale f-si carbon 4 2019
SILNICE - Cannondale Synapse 105 disc
GRAVEL - Cannondale Slate 105

Historie

Kola Vašek a Severýn v Hlinsku fungují už 26 let. Za tu dobu jsme si prošli lecčíms, třeba jsme otevřeli jsme a zase znovu zavřeli obchod ve Ždírci. Jak se ale říká “co tě nezabije, to tě posílí” a tak jsme tu dál připravení pomoci začínajícím cyklistům i profesionálům. Nabízíme kompletní sortiment od duše po elektrokolo. Ale to už patří jinam. Mrkni na naší nabídku.

Copyright cyklo Severýn
Vyrobeno v Indevu
Cookies Přístup do administrace